1. Time for Mum

Serdecznie zapraszamy wszystkie Mamy z małymi dziećmi na wyjątkowy cykl 8 spotkań tematycznych – „Time for Mum”! Startujemy 12.09. o godz. 11:00. Bez względu na to, czy zostałaś mamą po raz pierwszy, czy już kolejny. Zachęcamy Cię, abyś podarowała sobie CZAS, dla siebie, dla swojego ciała, dla bycia w kręgu wraz z innym kobietami. W ramach cyklu zapraszamy na:

– Taniec w chuście 45 minut – Czas dla CIAŁA – nauka wiązania chusty, oraz spokojne zajęcia taneczne z dzieckiem w chuście,

– Krąg Mam 45 minut – CZAS dla DUSZY – w intymnej, bezpiecznej, kobiecej atmosferze będziemy się wspierać, inspirować, dzielić swoim doświadczeniem, radościami i troskami. Na każdym spotkaniu poruszamy inny temat związany z macierzyństwem, jest to przestrzeń dla wypowiedzi i przemyśleń dla każdej z Was!

Pomiędzy zajęciami 15 minut przerwy – w tym czasie zapraszamy na kawę i herbatę. Możecie w spokojnym tempie zadbać o ciało i umysł po porodzie a następnie pędzić kilka chwil na wymianie doświadczeń przy kubku dobrej kawy wraz z Waszymi małymi pociechami! Poruszymy takie tematy jak:

czas dla opowieści porodowej;
czas dla mojej intuicji;
czas dla otoczenia, rad, wskazówek, oczekiwań;
czas dla mojej relacji z partnerem;
czas dla mnie – kobiety w nowej roli;
czas dla mojego ciała;
czas dla moich pasji, powrotu do pracy, rozstania z dzieckiem;
oraz każdy inny, który będziemy chciały wnieść do kręgu.

Krąg to miejsce, które przyjmie Twoje emocje i potrzeby. Bądź ważna dla siebie, bądź dobra dla siebie i swojego ciała, szczególnie, jeśli szukasz takiej przestrzeni w doświadczeniu macierzyństwa. Te zajęcia są po to, byś mogła tu po prostu BYĆ. Zapraszamy!

KIEDY? Czwartek 12.09.2019r. g. 11:00 i kolejne 7 czwartków co tydzień.

KOSZT? Cykl obejmuje 8 spotkań tematycznych, każde zawiera po 2 zajęcia, koszt całego cyklu to 320 zł.

KTO PROWADZI?
Gosia Darmas – doula, prawniczka w Fundacji Rodzić po Ludzku, doradczyni chustonoszenia, mama Wojtusia i Tosi. Instruktorka paru dyscyplin sportu, miłośniczka podróży, języka hiszpańskiego i olejków eterycznych. Blisko jej do holistycznego podejścia do ciała, umysłu, zdrowia oraz relacji opartych na empatii i uważności.

Przyjmujemy zapisy drogą mejlową lub przez poniższy formularz, gdyż ilość miejsc jest ograniczona: kulturafizyczna@yahoo.com

Decyduje kolejność wpłat rezerwacyjnych w formie przelewu.

Zapisz sie na zajęcia

Please leave this field empty.