KULTURA FIZYCZNA – KOBIECE STUDIO RUCHU

Od kwietnia 2020 roku Kultura Fizyczna zmieniła się w Kobiece Studio Ruchu prowadzone przez profesjonalną tancerkę baletu oraz pedagoga baletu Dorotę Mentrak – Bączkowską.
Studio nadal znajduje się w pawilonie przy ulicy Cieszyńskiej 6 lecz z uwagi na panująca pandemię wszystkie treningi zostały nagrane i udostępnione w wersji online, natomiast liczba osób uczestniczących w zajęciach stacjonarnych zmniejszona zgodnie z wytycznymi dotyczącymi zasad bezpieczeństwa. Do zespołu Kultury Fizycznej należą wspaniałe kobiety, które prowadzą u nas zajęcia zarówno stacjonarne jak i online:Kalina Grzegrzółka, Irena Melcer, Olga Guz.
Przez cały okres letni zapraszamy na zajęcia w nowej otwartej przestrzeni pod gołym niebem – NA PATIO, czyli do naszego wewnętrznego podwórka przystosowanego do treningowych potrzeb.
Studio przetrwało kryzys dzięki wsparciu Klientów, Przyjaciół Studia oraz naszych Instruktorów, którzy byli cały czas obecni w trakcie trwania kwarantanny, dzięki ich pracy w naszej bibliotece filmowej na kanale YOUTUBE mamy zebranych ponad 100 autorskich treningów! Dzięki ich pięknej pracy mogliśmy kontynuować rozpoczęte zajęcia oraz kursy a także utrzymać lokal, w którym jesteśmy.
Dziękujemy Wam wszystkim za okazaną pomoc i zapraszamy do nas – od czerwca jesteśmy z powrotem otwarci, i mamy nadzieję, że tak już pozostanie! Do zobaczenia na sali i Na Patio!
Zespół Kultury Fizycznej