📣 Masz ochotę spróbować zupełnie nowych ćwiczeń wzmacniających i rozciągających? Weź udział w autorskich zajęciach baletowych w promocyjnej cenie 1 zł!

💃 Fit Ballet – autorskie zajęcia Doroty Mentrak- Bączkowskiej, których podstawą jest taniec klasyczny, korzystające z technik takich jak: pilates, barre au sol, joga, stretching. Lekcja zaczyna się od rozgrzewki na macie, serii ćwiczeń wzmacniających, rozciągania i wydłużania mięśni, przy jednoczesnej pracy ramion czyli port de bras. Następnie kilka ćwiczeń w pozycji stojącej, dzięki którym ciało uczy się balansu oraz przenoszenia ciężaru ciała. Na zakończenie pogłębiony stretching baletowy.

🧘‍ Ballet Yoga – autorskie zajęcia Agaty Ziółkowskiej łączące w sobie wszystkie zalety jogi i baletu. Program ćwiczeń oparty jest na klasycznych asanach, lecz wykonywanych płynnie przy akompaniamencie muzyki baletowej. Praca rąk przypomina ruchy tancerek, dzięki czemu nadaje praktyce lekkości i płynności. Ciało rozciąga się i uelastycznia w bardzo naturalny sposób. Praktyka wzmacnia mięśnie a klasyczna muzyka łagodzi stres.

📅 Zajęcia odbędą się w niedzielę 2 września na Polu Mokotowskim i potrwają po 45 minut. Wszystkim uczestnikom eventu zapewniamy mate do ćwiczeń oraz wodę. Zajęcia przeznaczone dla każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania.

📱 Trening organizowany jest przez AllSporter Polska – aplikację umożliwiającą zarezerwowanie treningu i wypożyczenie sprzętu sportowego gdziekolwiek jesteś! Pobierz z Google Play, App Store lub sprawdź na allsporter.com.

📌 Zapisy odbywają się przez aplikację AllSporter:
http://bit.ly/baletnatrawie

Partnerem wydarzenia jest firma BLOCH
#blochwarszawa

Serdecznie zapraszamy,
Kultura Fizyczna