Taka okazja nie zdarza się często… Kiedy dzwoni do Ciebie Pani Producent i proponuje udział Twojej raczkującej firmy (to było po niecałym miesiącu od otwarcia studia) w reklamie to wiesz, że jedyne co możesz zrobić to skakać pod sufit! Nie zastanawiałyśmy się, tylko odrazu wyraziłyśmy chęć do wzięcia udział w tej przygodzie!

Dziękujemy wszystkim osobom, które bezinteresowanie pomogły nam w realizacji materiału na potrzeby tej reklamy, dziękujemy paniom,które licznie stawiły się na planie i pięknie podążały za Agatą, dziękujemy dziewczynkom z grupy Kids Ballet ,ich rodzicom i opiekunom za to, że zmienili swoje plany by nas wspomóc, i pokazać kilka baletowych pas, podczas nagrania lekcji baletu z Dorotą, dziękujemy Piotrowi ze sklepu baletowego „Bloch„, za udział w nagraniu oraz dostęp do wnętrza sklepu i asortymentu, dziękujemy znakomitej produkcji „Andiamo Works„, za wsparcie i pomoc podczas realizacji nieraz trudnych fizycznie scen (bieganie po parku o poranku w listopadowym deszczu nie weszło do ostatecznego montażu :-)) I wreszcie dziękujemy firmie „mytaxi” za wybór naszej Kultury Fizycznej na jednego z bohaterów spotu! Reklamę możecie oglądać w internecie i już niebawem także w kinach w całej Polsce!

Co Wy na to? Dla nas to niesamowite przeżycie, niezastąpiona pamiątka i wspaniała reklama Rodzinnego Studia Ruchu! Cieszymy się, że tworzyliście ten spot razem z nami! Udostępniajcie jeśli się Wam podoba 🙂 #poruszamymiasto

Reklamę znajdziecie tutaj:

Kultura Fizyczna w reklamie mytaxi

Oraz kilka kadrów z naszym i Waszym udziałem poniżej.